1. Volotv
  2. Canlı TV izle
  3. YABAN TV HD

YABAN TV HD Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Yaban TV Canlı ve Kesintisiz Yayınıyla Yaban Hayatı Evimize Taşıyor

Yaban TV kesintisiz canlı yayınlarıyla ülkemizin her köşesine ulaşmaya devam ediyor. Yaban hayatı ile ilgili çeşitli içerikleri ile bu kanal, doğal hayata ilgi duyanların doğada hayatta kalmaya yönelik gerekli bilgilere ve teknik detaylara kolayca ulaşmasını sağlar. Bilgilendirici programları ve eğlenceli içerikleri ile doğa tutkunlarının ilgisini çeken bir kanal haline gelmiştir.

Aynı zamanda doğa sporcusu olan Ufuk Güldemir tarafından kurulan Yaban TV Canlı izle, Türkiye'nin ilk ve tek vahşi yaşam ve doğa sporları kanalıdır. Diğer ülkelerde buna benzer kanallar varken Türkiye'de ilk ve tek olan Yaban TV'dir.

Kanal, farklı içeriklere sahip geniş bir program yelpazesine sahiptir. Balıkçılık, etik avcılık, atıcılık, okçuluk, dalış, arazi, yelken, dağcılık ve havacılık ile ilgili programlar yayınlar. Aynı zamanda çiftçilik, hayvancılık ve bahçecilikle ilgili programlar da yapıyor.

Türkiye'nin en çok izlenen belgesel kanalı Yaban TV, birçok kurum ve kuruluştan çeşitli ödüller almıştır. Kanalı takip eden birçok firma ve ürün geliştirilerek ülkemizdeki en güçlü outdoor grubu haline gelmiştir. Bu firmalar ve ürünler kısaca şu şekildedir:

Yabanstore: Vahşi yaşamda giyilip kullanılabilecek eşya ve ürünlerin satışını yapan marka. Yaban TV çatısı altında ürünler üretmektedir. Yabanmama: Vahşi doğada yaşayan hayvanlar için çeşitli yemlerin satışını yapan marka. Yabantur: Çeşitli vahşi yaşam turları düzenleyen firma. Ana kuralı yaban hayatına ve doğaya asla zarar vermemektir. Yaban Yayınları ve Yaban Akademi: Akademik makale ve kitaplar yayınlayan bir yayınevi. Doğa sporları ve doğada yaşama ile ilgili birçok içerik ve kitap bulunmaktadır.

Yaban TV'nin bir iştiraki olan Yaban Network, Türkiye ve çevresinde geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. 1.500'den fazla konfederasyon, federasyon, kulüp ve dernek ile işbirliği yapmaktadır. Bu konfederasyonlarla birlikte çeşitli yarışmalar ve sosyal sorumluluk projeleri düzenlemektedir. Yaklaşık 200.000 üyesi vardır.

Yaban TV ve iştirakleri de çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. Ayrıca bakanlıklarla ortak projelerle yaban hayatı ve doğa yaşamına katkı sağlamıştır.

Ayrıca Yaban TV Canlı okçuluk, atıcılık gibi doğa sporlarında da eğitim vermektedir. Bünyesinde bulunan akademisi ile de ilgilenenlere doğa sporları hizmeti vermektedir.

Yaban TV ilk günden itibaren kaliteli içerikler yayınlamaktadır. İzleyicilerine yüksek kaliteli canlı yayınları kesintisiz izleme imkanı sunar. Yaban hayatı üzerine çeşitli belgeseller, programlar ve dizilerin yanı sıra izleyicilerin keyifle izleyeceği eğlenceli programlar da yayınlamaktadır.

Doğa Kanalı Yaban TV izle sayfasına Hoş geldiniz. Yaban TV ile Avcılık maceralarını kesintisiz izleyebilir ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

YABAN TV Canlı izle

Doğa ve avcılık üzerine yayın yapan ve kısa süre içerisinde çok kesimli bir seyir akışına sahip olan YABAN TV, bu konuda Türkiye’de en fazla tercih edilenler listesinde yer alıyor. Özellikle bu kanalın esas özelliği seyircisinin göndermiş olduğu videoları yayınlaması. Yani seyircisi ile kurmuş olduğu interaktif bağ her zaman güçlü ve yerinde bir etki ile ilerlediği için YABAN TV canlı izle aşamalarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir, doğa ile insan arasındaki yaban etkileşimi de yakından takip edebilirsiniz. Bu konuda seyircisi ile kurmuş olduğu iletişimi her zaman güçlü bir denge ile sağlamayı başaran YABAN TV canlı izle aşamalarından sizler çok ama çok memnun kalacaksınız.

Hepiniz için güzel bir seyirlik olmasını dileriz.

YABAN TV canlı izle etkileşimi ile bir hayli memnun kalacağınızı asla unutmayın…

Kanal Adı
Yaban TV
Yayın Yeri
İstanbul - Türkiye
Kategori Türü
Spor - Avcılık
İletişim Bilgileri
Tel: 0 212 324 47 91 - E-mail: [email protected] - Adres: MKM B5 Uğur Mumcu Cd. No:8 Etiler - İstanbul
Canlı Yayın Linkleri 

Yaban TV Canlı - Hdtvler

Yayın Bilgisi
Türksat 4A 11855 V 30000 3/4  - DSmart 202. kanal
Kanal Hakkında 
Yaban TV Türkiye'nin her türlü Spor Yaban hayat hikayeleri Yayınlayan kanalıdır. Yaban Tv canlı izle yayın sayfası Avcılık Televizyon kanalı ile Yaban hayat hikayeleri, Canlı Yarışmaları, Hayvanlar Hakkında bilgileri ve Yaban hayat hakkında bilgi programlarını, gezi ve aktüalite programların izleyebilirsiniz.