1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. KON TV

KON TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

KON TV Canlı İzle

Konya'da faaliyet gösteren iki özel yerel televizyon kanalından biri olan Kon TV, 1992 yılında yayın hayatına başlamıştır. Konya'nın ilk özel yerel televizyonu olma iddiasında olan Kanal 42 adlı başka bir yerel televizyon kanalı ile rekabet halindedir. Kon TV, ilk karasal yayınını yaptığı 1992 yılından bu yana geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 2004 yılında uydu yayınına başlayan Kon TV, artık Türkiye'nin her yerinden aboneliksiz olarak izlenebilmektedir. Kanalın izleyicilerinin çoğu Konya'da olsa da farklı şehirlerde yaşayan Konyalı vatandaşlar da büyük bir ilgiyle izliyor.

Kon TV, haber içeriklerine ağırlık vererek yola çıkmış olsa da mevcut yayın takviminde farklı programlar yer almaktadır. Kon TV, zengin içeriği ile diğer yerel kanallar arasında öne çıkmaktadır. Kanalın Konya'da iki farklı stüdyosu ve çok sayıda canlı yayın materyali bulunmaktadır. Bu konuda Kon TV sadece şehir merkezinden değil, köy ve kasabalardan da 7/24 yayın yaptığı için diğer yerel kanallar arasında tercih edilmektedir. Diğer yerel kanallar gibi gün boyu sağlık ve kadın programları da yayınlamaktadır. Ayrıca zaman zaman dini programlar da yapan kanal, gencinden yaşlısına geniş bir kitleye hitap etmektedir. Akşamları Kon TV ana haber bülteninden sonra ağırlıklı olarak siyasi ve dini programlar yayınlamaktadır. Önde gelen kişiler genellikle soru-cevap oturumları için siyasi programlara davet edilir.

Yerel TV kanalları arasında en çok izlenen kanalların başında Kon TV'nin geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. KONTV'nin yanı sıra Ankara'da yerel olarak yayınlanan Kanal A da başarılı bir izleyici kitlesine sahip. Kanal ve frekans bilgileri ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızın sol tarafında görebilirsiniz.

Kon TV, Konya halkının kültür ve tarihini tanıtmayı amaç edinmiş ve zamanla iyi bir konuma gelmiştir. Kanalda hemen hemen her programı bulabilir ve izleyebilirsiniz. Tabii ki kanalın ana programı Konya ve İslam. Dolayısıyla bu kanalda hemen hemen her gün dini programları izleme imkanına sahipsiniz.

Bu programların yanı sıra başta Konya Spor olmak üzere spor haberleri ve diğer spor takım haberleri yayınlanmaktadır. Haber olarak Konya'nın tarihi, halkı ve bölgede devam eden tüm haberler bu kanalda işlenir. Yüksek uydu frekansına sahip olan bu kanal, yılın büyük bir bölümünde Türkiye'de çekilmekte ve izlenmektedir. Dilediğiniz zaman bu kanalı açıp online TV izleyebilirsiniz. Diğer yerel TV kanallarından ayıran en büyük özelliklerinden biri de Kon TV'nin HD kalitesinde yayın yapmasıdır.

Kon TV'nin programlarından bazıları; "İftara Doğru", "Spor Gündemi", "Eko Haber", "Alın Teri", "Hatm-i Şerif", "Aşk İle", "Hanımeli", "Ana Haber", "Düzlem", "Görüş Alanı" "Sincan'da Ramazan Akşamları", "Sahur Vakti" ve "Kürsüden Gönül...".

KON TV İzle - Konya Televizyon Ekranı

Konya’da en özel televizyon kanalı olan Kon TV, Konya ile eş zamanlı olarak geniş bir seyir alanı oluşturarak tüm ülke odağında bir yayın akışı sunmayı da başarmış durumda. Kon TV izle aşamalarında hem spor, hem ekonomi, hem dini, hem de popüler kültür odağında geniş bir yayın akışı vardır. Kon TV canlı izle aşamaları sizlerin yapması gereken en önemli şey, bu kanalı günlük seyir alanlarınıza dahil etmeniz olmalıdır. Kon TV izle ile baktığımızda da gerçekten de bu kanalın genel yapısı bir hayli dikkat çekmektedir. Kon TV canlı izleme aşamalarında da sizler gündemden haberdar olurken, aynı zamanda da sınırsız bir televizyon izleme şansı bulabilirsiniz.

 Kon TV Yayıncılık Anlayışı

Kon TV yayınlarında insanların manevi duygularına hitap eden bir Konya televizyon kanalıdır. Kon TV canlı izleyerek Konya ilinin maneviyatına uygun ahlak kuralları hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Kon TV ayrıca Türkiye'de kendisini kanıtlamış ve verdikleri demeçler ile güven kazanmış birçok kaliteli din adamlarını ekrana çıkarmaktadır. Yayın akışında Kuran-ı Kerim eğitimleri yayını ve bu konularla ilgili kısa film ve dizi kuşakları yayınlamaktadır. Kesintisiz bir şekilde Konya'dan Haberler vermektedir. Ayrıca Kon TV izleyenler genelde memnuniyet duygularını kanalın yorumlarına bolca göndererek kanalın kalitesini onaylamaktadırlar.  Kon TV Konya'dan yayın yapmaktadır. Kon TV ile Konya televizyonu kanalını canlı izlemiş oluruz.