1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. KANAL 26

KANAL 26 Canlı İzle

Kayıt bulamadık...


KANAL 26 Canlı izle

Eskişehir’in en özel televizyon kanallarından birisi olan KANAL 26, gerçekten de farklı ve çok yönlü bir kanal olduğunu ispat etmekte. Özellikle de kanalın genel yapısı, hem yerel hem de ulusal düzeyde seyircisini memnun edici bir yapıda… KANAL 26 Canlı TV izle aşamaları dahilinde bakıldığında da, sizler bu kanalı sitemiz üzerinden izleme şansı bulabilirsiniz. KANAL 26 izle kesintisiz bir şekilde Eskişehir’in nabzını bu kanal ile tutabilir, aynı zamanda da kanalın genel yapısında var olan pek çok programa da dahil olabilirsiniz. Bu aşamalar kapsamında da sizlerin tek yapması gereken şey bir tık ile sitemizden bu kanalı takip altına almak. Hepinize şimdiden güzel bir seyirlik olmasını dileriz. 

Kanal 26 Eskişehir Canlı yayın izlenen sayfasıdır. Kanal 26 Eskişehir'in yerel televizyon kanalıdır. Açılımı 26 TV olan kanalı internet ile kesintisiz izleyebilirsiniz. Eskişehir bölgesinin televizyon kanallarından en önemli kanalıdır. Eskişehir ve dünya bölgesinden haberler almanın yoludur diyebiliriz.

Kanal 26 izlemek isteyen seyirciler; yayın akışını, canlı yayını, dizi ve programlarını detaylı bir görüntü ile VoloTV üzerinden izlenebiliniyor ve erişebiliyor. Kanal 26 kanalı bünyesindeki Filmleri, dizi özetleri, fragmanları, özel klipleri, haberleri, oyuncu bilgileri ve daha fazlasını yayın akışına bağlı kalarak dilediğiniz gibi izleleyebilirsiniz. En özel Gişe rekortmeni filmleri, en sevilen dizileri, heyecanlı spor karşılaşmalarını Kanal 26 canlı yayın kanalından canlı takip edebilirsiniz, eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz. Kanal 26 canlı izle kanalında yayınlanan UEFA Şampiyonlar Ligi vb. heyecanlı spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasına VoloTV'den ulaşabilirsiniz. VoloTV'de yer alan canlı tv sayfalarını izlemek için sitemizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kanal 26 canlı yayınını bilgisayarınızda, cep telefonunuzda veya smart TV'nizde izleyebilirsiniz. Kanal 26 gibi diğer canlı TV kanallarını ve programlarını yüksek HD kalitesinde izlemek için VoloTV'ye hemen gelin!