1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. ES TV

ES TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

ES TV Dijital Yayıncılık Canlı Yayın

Es TV, Eskişehir'in yerel televizyon kanalı olarak bölgedeki insanlara bilgi ulaştırma ve bölgesel gelişmeleri takip etme imkanı sunuyor. Yerel kanallar, bölgesel bilgilerin insanlara ulaştırılması açısından önemlidir. Es TV, Eskişehir'in gündemini belirleyen yayınları ile bölgesinde ve Eskişehir'de adından söz ettiriyor.

Dijital yayıncılık konusunda da önemli adımlar atan Es TV, dijital çözümlerle insanların haber alma imkanlarını internet ortamına aktarıyor. Bu sayede internet yayıncılığı konusunda ihtiyaç duyulan çözümler hayata geçirilerek, Eskişehir ve bölgenin nabzı takip edilebiliyor.

Es TV canlı izle seçenekleriyle bölgedeki sorunlar gündeme getirilerek, yerel çözümlerin sağlanması mümkün oluyor. Kültürel yayıncılık aşamasında da dikkat çeken yerel kaynaklar, bölgenin kültürel değerlerinin korunması açısından önem taşıyor.

Es TV canlı yayın seçenekleri sayesinde ulusal tv kanallarında yer bulamayan bölgesel gelişmeler hızlı bir şekilde bölge insanına ulaştırılıyor. Web ve mobil cihazlardan kolayca izlenebilen bu yayınlar sayesinde beklentiler karşılanarak, yerel değerlerin yaşatılması ve bölge halkının sorunlarının gündeme getirilmesi mümkün oluyor.

Es TV'nin frekans bilgilerine bakarak Türksat 4A uydu üzerinden 12264 frekansı, 27500 sinyal oranı, 5/6 FEC ve V dikey polarizasyon ayarları ile Es TV canlı yayınlarına kolayca erişebilirsiniz.

ES TV

Eskişehir odağında ilerleyen ve etkin bir yayın akışını seyircisi ile buluşturan ES TV, gerçekten de etkin ve sorunsuz bir kanal düzenini ortaya koymaktadır. ES TV canlı izle aşamaları dahilinde de sizler, bu kanaldan her tema üzerine detay alabilirsiniz. Hem Eskişehir’in nabzı, hem de Türkiye genelinde bir yayın düzenine sahip ES TV canlı izle ortamı sayesinde sizler, günün her anında farklı bir televizyon deneyimine erişebilirsiniz. Bu etkileşim sizin açınızdan da iyi bir ortama dönüşebilir. Zira yerel bir işleyişe sahip olmasına rağmen bir hayli etkin bir konuma sahip olan bu kanal sayesinde, sizlker günün her anında sorunsuz bir seyir akışı elde etmiş olacaksınız. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler olmasını dileriz.