1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. BİTLİS TV 13

BİTLİS TV 13 Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Bitlis TV Canlı Yayın İzle

Bitlis TV, vatandaşların olaylardan haberdar edilmesinde önemli rol oynayan yerel bir televizyon kanalıdır. Yıllar önce Bitlis'in merkezinde kurulan kanal, kentte yaşanan tüm olayları canlı yayınlıyor. Kanal, tarafsız ve gerçek haber başlıkları ve başarılı spikerleri ve sunucuları ile tanınır. Kanal tüm uydu alıcıları ile uyumludur ve internet uygulaması üzerinden online olarak izlenebilmektedir. Bitlis'teki tüm gelişmelerin anlık olarak yer aldığı haber bölümleri ile kanal, 24 saat kesintisiz yayını sayesinde geniş bir izleyici kitlesine sahiptir.

Bitlis TV, kaliteli içerik ve özgün haber yayınları sunarak bireylerin ilgisini çekmektedir. Eğitim, güncel olaylar ve spor haberleri doğrudan izleyicilere sunulur. Kanal ayrıca Bitlis ve diğer şehirlerle ilgili hava ve meteorolojik bilgileri de sunuyor. Doğru ve doğru haberler almak isteyenler kanalı kesintisiz izleyebilirler.

Bitlis TV, Bitlis'in her detayını içeriyor ve dünyadaki en son haberleri takip etmek isteyenler de kanalı zevkle takip edebilir. En iyi programlar kanalda bulunmakta ve izleyiciler kanal üzerinden Bitlis ile ilgili her detaya ulaşabilmektedir. Bitlis TV'nin resmi internet sitesi de kanala erişim sağlıyor ve kanalın uydu ve frekans bilgileri de internet sitesinden öğrenilebiliyor.

Kanal üzerinden ulusal ve uluslararası tüm haberler saniye saniye izlenebilir. Bitlis TV, konusunda uzman yayın ekibi ile gerçek ve tarafsız haberler vererek yayınlarına devam etmektedir. Bitlis TV, konusunda uzman yayın ekibiyle çalışmalarını sürdürmekte olup, kanala erişim resmi internet sitesi üzerinden sağlanmaktadır.

Bitlis TV, 2020 yılında kurulmuş ve sahibi olduğu İmperyay Yayın Reklam A.Ş.'ye ait yerel bir televizyon kanalıdır. Türksat 4A uydusu üzerinden ülke çapında yayın yapan kanalın öncelikli amacı, Bitlis'in sesini, değerlerini ve kültürel mirasını dünyaya aktarırken dünyaya tanıtmaktır. Bitlis halkının sorunlarını yetkililere iletiyoruz. Bu doğrultuda kanalın editör ekibi ilkeli ve doğru bir yayın anlayışını benimseyerek yayınlarını sürekli geliştirmektedir.

Merkezi Bitlis'te bulunan yerel kanalı, Genel Yayın Yönetmeni Muhammed Üveys Kalbent yönetiyor. Bitlis TV canlı yayınları ve iz bırakan programları ile kısa sürede önemli bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Sesini her geçen gün daha çok kişiye yaymak için emin adımlarla ilerleyen Bitlis TV, Bitlis için yılmadan ve yılmadan çalışmalarına devam ediyor.

Bitlis TV, Bitlis'in Türkiye'ye açılan kapısıdır ve Bitlislileri, geleneklerini, yemeklerini ve sorunlarını dünyaya tanıtır. Kanal, Bitlis hakkında fikir sahibi olmak isteyenlerin ve şehri merak edenlerin beklentilerini karşılayan zengin bir içeriğe sahip. Kanal, çeşitliliği ile toplumun her kesimine hitap eden programlar yayınlamaktadır. Kanal, Bitlislilerin sorunlarını gündeme getirirken, çözümlerine de ışık tutuyor ve onları dünyaya tanıtıyor.