1. Volotv
  2. Spor
  3. HABER 61 TV

HABER 61 TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Haber 61 TV Canlı Yayın İzle

Trabzon'da faaliyet gösteren bir yerel televizyon kanalı olan Haber 61, 2006 yılında kurulmuştur. Kanal, ilk yıllarında kaliteli haber anlayışıyla dikkatleri üzerine çekmiştir ve bölgesel, spor, gündem, sağlık, siyaset ve ekonomi alanlarında yayın yapmaktadır. Ayrıca internet sitesi aracılığıyla da erişime açık olan kanal, Trabzon ve dünyanın her yerindeki Karadenizlilerin nabzını tutan ve bölgenin en sevilen yayın kuruluşlarından biridir.

Haber 61 TV, günümüz teknolojisi ve imkânları sayesinde daha fazla hedef kitleye hitap edebilmekte ve özellikle gurbetçi Karadenizlilerin en sevdikleri kanallardan biri haline gelmiştir. Kanal, uydu üzerinden yapılan ayarlamalar sonucunda izlenebilmekte ve farklı alanlarda yaptığı yayınlar ve düzenli yayın akışı sayesinde 7/24 takip edilmektedir.

Kanalın yayın akışında Spor Vizyon, Şehrin Nabzı, Manşet, Kısa Pas ve Şifa Olsun programları bulunmaktadır. Spor Vizyon pazartesi günleri, Şehrin Nabzı pazartesi ve çarşamba günleri, Manşet salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri, Şifa Olsun programı ise perşembe günleri yayınlanmaktadır. Kaçıranlar için programların aynı gün tekrarları da yapılmaktadır ve yayın akışı internet sitesi üzerinden takip edilebilmektedir.

Haber 61, internet üzerinden denetimsiz ve lisanssız yayın yapan kuruluşların artması nedeniyle 2019 yılında Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nun aldığı bir kararla internet üzerinde yayıncılık yapan tüm kanalların lisans almasını zorunlu kıldığı dönemde lisans başvurusunda bulunmuştur. Kanal, 29 Ağustos 2019'da yaptığı başvurusunun ardından 8 Mayıs 2020 tarihinde lisans almaya hak kazanarak internet üzerinden yayın yapan ilk lisanslı kanal olmuştur.

Haber 61 TV, yayınlarını internet üzerinden izleyiciye aktaran bir televizyon kanalıdır ve yayın akışında haber, dizi, film, belgesel, müzik ve yerel programlar yer almaktadır. Trabzon'daki Gözünüz sloganı ve ilkesiyle yayın hayatına başlayan kanal, Trabzon hasreti çeken herkesin özlemini gidermektedir. 

HABER 61 TV

Trabzonda’ki gözünüz başlığı ile faaliyetleri sürdürmekte olan HABER 61 TV, gerçekten de Trabzon’u merkezine alan çok yönlü bir haber kanalı olmuştur. Özellikle de Trabzonspor ile Türkiye’deki son dakika gelişmelere anı anına çıkarımlarda bulunan bu kanal sayesinde, geniş kapsamlı bir haber akışına dahil olmanız da mümkün olabilir. Bu akışı mutlaka takip etmenizi öneriyoruz. Karadeniz ve en önemlisi de Trabzon halkının sıcaklığını bu kanalın her bir saatinde fazla fazla hissetmeyi de başarmış olacaksınız. Kesintisiz bir şekilde yayın akışın güçlü tutmayı başaran bu kanal sayesinde de gündeme dair ihtiyacınız olan her türlü temayı göz önüne alabilirsiniz. Üstelik HABER 61 TV izle aşamalarına sitemizden de ulaşabilirsiniz.

Hepiniz için güzel bir seyirlik olmasını dileriz.