1. Volotv
  2. Azerbaycan TV izle
  3. KANAL S AZ

KANAL S AZ Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Kanal S Azerbaycan TV Canlı İzle

Azerbaycan'da yeni Televizyon kanalı Start TV canlı izlemeye hoş geldiniz. Azerbaycan da sinema keyfi için kurulmuş bir kanaldır. Kesintisiz Hdtvler farkıyla sizlere sunuyoruz. Azerbaycan Start TV Canlı yayın izle; Son teknoloji ile kesintisiz bir yayın kalitesiyle Start TV Az Canlı yayını sunuyoruz. Kanal S TV Azerbaycan Canlı İzle

Kanal S AZ, Şeki ve çevre bölgelerde yayın yapmaya başlayan bir televizyon kanalıdır. 2012 yılında Ulusal Televizyon ve Radyo Kurumu'nun verdiği lisans ile uydu yayınına başlayan kanal, malzeme ve teknik altyapısını güçlendirerek tüm standartları karşılayan yayınlar gerçekleştirebilir hale gelmiştir. Kanal, "Yanınızdayız" sloganı ile Azerbaycan'da bölgeleri, ilçeleri ve şehirleri tanıtmak, turizm potansiyeli güçlü yerleri, tarım ve diğer altyapıları tanıtmak amacındadır. Kanal S AZ, 129 çalışanı ve 18 programıyla misyonu gereği gerçeğe, doğruluğa ve objektifliğe hizmet etmektedir.

Kamu yararına odaklanan Kanal S AZ, izleyicileriyle ilişkilerinde adil ve açık olmaya çalışmaktadır. Bilgi verirken doğruluğunu belirtmeden ve doğrulamadan bilgi vermeyen kanal, bağımsız, tarafsız, nesnel ve tarafsız olmayı hedeflemektedir. Kanal S AZ, farklı görüşleri kabul etmekte ve yaratıcı olmaktan korkmamaktadır. Başarıya ulaşmak için ekip çalışmasının gücüne inanan Kanal S AZ, Azerbaycan’da tamamen sinema izleme üzerine kurulmuş olan bir kanaldır ve sinema keyfi konusunda oldukça kaliteli film yayınları yapmaktadır.

Kanal S AZ, zengin içerikli filmleri bir arada sunarak, ailece ya da bireysel olarak film izleme keyfi yaşatmaktadır. Vizyona yeni giren filmler ve aynı zamanda birbirinden farklı kaliteli programların yayınlandığı kanalda 24 saat canlı izleme seçeneği de bulunmaktadır. Kanal S AZ Azerbaycan Canlı İzle imkanı ile birlikte bu kanalı 24 saat canlı şekilde izlemek mümkündür. Ücretsiz şekilde izlenebilen Kanal S AZ Azerbaycan, sinema keyfi yapmak isteyenler için pek çok kaliteli film seçeneği sunmaktadır. Kanal, özgün ve yaratıcı içeriklerle yüksek editöryal değerlerle öne çıkarak mesleki saygınlığı, izleyicilerin güvenini ve temsil ettiği televizyonun itibarını yüksek tutmayı amaçlamaktadır.