1. Volotv
  2. Yerel TV
  3. ÇAY TV

ÇAY TV Canlı İzle

Kayıt bulamadık...

Çay TV: Karadeniz Bölgesinin Öncü Yerel Televizyon Kanalı Canlı İzle

Çay TV, Karadeniz Bölgesi'nin ilk yerel televizyon kanallarından biri olarak uzun bir geçmişe sahiptir. 1995 yılında kurulan ve karasal yayın ile başlayan yayın hayatına, 2005 yılında dijital uydu yayıncılığına geçiş yaparak Türkiye'nin dört bir yanından izleyicilere kesintisiz yayın sağlamaya başlamıştır. Kanalın amacı, Karadeniz Bölgesi'ne hitap etmek iken, ilerleyen dönemlerde diğer illerden de izlenmeye başlaması ile ulusal televizyon kanalı olma yolunda faaliyetlerine devam etmektedir.

Çay TV'nin programları oldukça çeşitli konularda yapılmaktadır. Sağlık, spor, kadın programları, kültür ve sanat gibi konularda birçok programa ev sahipliği yapmaktadır. Özel programlar ile davet edilen ünlü konuklar ile yapılan eğlenceli sohbetler de Çay TV programlarından yakalanabilir. Ayrıca, kablo tv özelliği ile gece kuşağı gibi film ve dizi eserlerini ücretsiz olarak ekrana getirerek Türkiye'nin dört bir yanında dikkat çeken önemli konuları yayınlamaktadır. Çay TV, karasal yayın ve D-Smart, Digiturk gibi dijital platformlardan izlenebilmektedir.

"Yerel'den Evrensel'e" sloganı ile yayın hayatını sürdüren Çay TV, Karadeniz Bölgesi'nin renkli atmosferini yansıtan bir halk kanalıdır. Yerel televizyon kanalları arasında nadir görülen yüksek çözünürlüklü yayıncılık (HD) ile izleyicilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Çay TV'nin ana haberleri, Hasan Yavuz Bakır'ın sunduğu Perspektif programı gibi birçok programı HD kalitesinde izlenebilmektedir. Kanal, en doğru ve güvenilir haberleri tarafsız bir şekilde izleyicilerine sunmayı hedeflemektedir.

Çay TV, internet üzerinden canlı yayın izlenebilen bir kanaldır. İnternetiniz olduğu her yerde Çay TV'nin keyfini çıkarabilirsiniz. Karadeniz'den gelen haberleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yayınlayan Çay TV HD izle seçeneği ile siz değerli izleyicilerin hizmetindedir.

Sonuç olarak, Çay TV, Karadeniz Bölgesi'nin öncü yerel televizyon kanalıdır. Yüksek çözünürlüklü yayıncılığı, geniş program yelpazesi, tarafsız habercilik anlayışı ve internet ile VOLOTV de Canlı izle.

ÇAY TV Canlı Yayın izle

Yerelden tüm ülkeye parolası ile yola çıkan ve Rize’nin en değerli kanallarından birisine dönüşen ÇAY TV, gerçekten de sağlam ve çok yönlü bir kanal olma konusunda pek çok kesimin gönlünü kazanmasını başarmakta. Özellikle de Rize ile Karadeniz’in hayranı olduğumuz dokusunu son ana dek ekranlarına aktarmayı başaran ÇAY TV canlı izle, spor programlarıyla dikkat çekiyor. Karadeniz futbolunun nabzına odaklanarak ilerleyen ÇAY TV, aynı zamanda da değişik program akışlarını da seyircisi ile buluşturma gibi bir yapıda şekillenmekte. Bu sebepten de bu kanalı sitemizden mutlaka takip etmenizi öneriyoruz. Kesintisiz ir şekilde televizyon izleme imkanı tanıyan ana sayfamızda ÇAY TV’yi rahatlıkla izleyebilirsiniz.